Haberler

Panoramik Röntgen Fiyat

               Panoramik Röntgen Fiyat

Panoramik röntgen fiyat açısından diğer diş uygulamalarından çok daha ucuz olan bir diş uygulamasıdır ve tüm diş kliniklerinde işlem öncesinde bu röntgen çekilir.

Fiyatından önce panoramik röntgen

Panoramik Röntgen Diş

                  Panoramik Röntgen Diş

Panoramik röntgen diş ile ilgili tüm klinik, hastane ve polikliniklerde bulunan, işlem öncesinde dişin durumunu görmeye yarayan röntgen çeşididir.

Panoramik Röntgen Nedir?

Bir tür röntgen çeşidi olmakla …

Panoramik Röntgenler

                      Panoramik Röntgen

Panoramik röntgen, diş ve ağız ile ilgili olan tüm cerrahi işlemlerin öncesinde kullanılmakta olan ve ağız bölgesindeki tüm rahatsızlıkları sadece bir filmde gösteren röntgen filmleridir.

Çoğu zaman bireylerin …

Panoramik Röntgen

                      Panoramik Röntgen

Panoramik röntgen, ağız ile ilgili cerrahi işlemler öncesinde kullanılan, çene ve dişlerdeki rahatsızlıkların tek bir filmde görülmesini sağlayan röntgen filmleridir.

Panoramik röntgen ne demek sorusuna cevap verdikten sonra, …

Gebelikte Diş Çekimi

Gebelikte diş çekimi eğer çok ağrı yaratıyorsa doktor kontrolünde işlem yapılmaktadır. Bu işlem için doktor kontrolünün olması oldukça önemlidir.

Hamileliğin ilk zamanlarında diş çekimi asla önerilmemektedir. Bu bebeğin sağlığına da …

Gebelikte İmplant Tedavisi

Gebelikte implant tedavisi kesinlikle önerilmeyen ve yapılmaması gereken işlemlerdendir. Bunun sebebi anestezi de olmakta beraber genel olarak anne adaylarına önerilmez.

Aynı zamanda bu işlem için doğum sonrasının beklenmesi gerekir. İstenen …

Gebelikte Diş Bakımı

Gebelikte diş bakımı gebe olmadan önceki dönemdeki gibi önemlidir. Bu dönemler oluşabilecek kusma belirtilerinde diş sağlığı etkilenebilmektedir.

Bu durumlarda elbette dişler düzenli olarak fırçalanmak zorundadır. Aynı zamanda diş kontrolleri …

Gebelikte Diş Eti Tedavisi

Gebelikte diş eti tedavisi korkulan bir süreç olmakla beraber aslında günümüzde dert edilmemesi gereken sorunlardandır. Hamilelik diş etlerini zayıflatabilmektedir.

Bu zayıflatma sonucunda da ağrılar ve diş kayıpları da yaşanabilmektedir. Uygun …

Diş Taşı Temizliği

Diş taşı temizliği profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir ve hemen bir diş hekiminden diş taşı temizliği için randevu almak gerekir.

Diş taşı veya tartar; belirli bir süre boyunca dişlerinizde …

Estetik Diş

Estetik diş hekimliği, estetik, işlevsel ve biyolojik açıdan yalnızca en iyi sonucu yaratmak için sanatı ve bilimi birleştirerek tamamen doğal güzelliğe ulaşmakla ilgilenir.

Kendinizi utançtan veya özbilinç duygusundan dolayı konuşurken …