Haberler

Diş Taşı Temizliği

Diş taşı temizliği profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir ve hemen bir diş hekiminden diş taşı temizliği için randevu almak gerekir.

Diş taşı veya tartar; belirli bir süre boyunca dişlerinizde …

Estetik Diş

Estetik diş hekimliği, estetik, işlevsel ve biyolojik açıdan yalnızca en iyi sonucu yaratmak için sanatı ve bilimi birleştirerek tamamen doğal güzelliğe ulaşmakla ilgilenir.

Kendinizi utançtan veya özbilinç duygusundan dolayı konuşurken …

İmplant Nedir

 

İmplant nedir sorusuna, eksik dişlerinizin yerine sabit ve kalıcı bir kök görevi görmesi için çeneye yerleştirilen küçük bir titanyum vidadır, diyebiliriz.

İmplant sonrası iyileşme süreci sırasında bu küçük titanyum vida, …

Gülüş Tasarımı Nedir

Gülüş tasarımı nedir sorusuna kısaca, arzu edilen güzel bir gülümsemeyi planlamak ve bunu görselleştirebilmek için diş hekiminin geçmiş olduğu süreçtir, diyebiliriz.

İki sıra göz kamaştırıcı beyaz dişlerle dolu bir gülümsemeyi …

Gülüş Tasarımı Nedir

Gülüş tasarımı hem yüz hatları hem de dişler düşünülerek bozulan diş ve diş etlerinin estetik açıdan düzeltilmesi için yapılan bir uygulamadır. Sadece diş sağlığı değil estetik açıdan tüm yüzü göz …

Hamilelikte Diş Tedavisi

Hamilelikte diş tedavisi yaptıracağınız işleme göre riskleri bulunan bir tedavi türüdür. Hamilelikte zaman ve nasıl bir hamilelik geçirdiğiniz diş tedavinizi değiştirecek unsurlardır.

Hamilelikte Diş Tedavisi Yapılır Mı

Hamilelikte diş tedavisi

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma farklı tekniklerle yaptırabileceğiniz bir işlemdir. Kimyasal kullanmaktan kaçınan teknikler tercih etmeniz diş sağlığınız için en sağlıklısı olacaktır.

Dişlerim Neden Sararıyor

Öncelikle ağız diş sağlığı, çocukluk çağında başlayan uzun …

Diş Taşı Temizliği

Diş Taşı Temizliği

Diş taşı temizliği dişçinizde düzenli olarak yaptırabileceğiniz bir işlemidr. Tartar oluşumunu düzenli bakımla engelleyebilirsiniz ancak önüne geçemediğiniz durumlarda size yardımcı olacak bir işlem de vardır.

Tartar Nasıl …

Diş İpiyle Diş Taşı Temizleme

Diş İpiyle Diş Taşı Temizleme, diş hijyeninizde çok önemli bir rol oynar. Diş İpiyle Diş Taşı Temizleme işlemini gerçekleştirmediğiniz takdirde, dişleriniz arasında ve dişeti çizginiz boyunca plak oluşabilir. Zamanla bu, …

Acıbadem Diş Çekimi

Acıbadem Diş Çekimi, doğal bir sürecin parçası olarak, herhangi bir travma nedeniyle ya da bir çürük nedeniyle hasar görmüş olan dişin kurtarılamaması sonucu başvurulan bir yöntemdir. Acıbadem Diş Çekiminin diğer …