Koşuyolu Park | Gülüş Tasarımı
 

Gülüş Tasarımı

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı uygulaması kişinin hem doğal hem de sağlıklı bir gülüşe sahip olmasının amaçlandığı bir tedavi yöntemidir.

Yalnızca estetik güzelliği hedeflemekle kalmaz, aynı zamanda diş ve diş etlerinde meydana gelen sorunları ortadan kaldırarak dudak, diş ve diş etleri arasındaki mükemmel uyumu hedefler. Bu amaç doğrultusunda tasarlanan gülüş, hastanın ağız ve diş sağlığı gereksinimlerine olduğu kadar beklentilerine de olumlu yanıt veren bir dizi işlemler bütününden oluşmaktadır.

Tedavi, kişiye özgü olarak belirlenen adımlardan meydana gelir. İlk olarak kapsamlı bir inceleme sonrasında gereksinim duyulan tedaviler diş hekimi tarafından belirlenen sıraya göre başlatılır. Bu işlemler arasında sağlıksız dişlerdeki sorunların giderilmesi ve diş eti rahatsızlıklarının tedavisi başta olmak üzere estetik kaygılarla yapılacak olan müdahaleler de yer almaktadır. Hastanın cinsiyeti, beklentisi ve yüz şekli değerlendirilerek ortaya çıkarılan tasarımda amaç, son derece doğal, sağlıklı ve estetik bir gülüş elde etmektir.

Elde edilen maksimum gülüş 7-10 gün gibi çok kısa bir sürede yapılmaktadır. Maksimum konforla tedavi olan hastalarımız bu süre içinde günlük hayatlarına rahat bir şekilde devam edebilmektedirler.

Sizi Arayalım