Koşuyolu Park | Sağlık Turizmi Hikayemiz
 

Sağlık Turizmi Hikayemiz

Sağlık Turizmi Hikayemiz

Koşuyolu Park Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldığı günden bu yana deneyimli hekimleri ve kaliteli  diş tedavileriyle dünyanın her yerinden misafirlere konforlu ve mutlu tedavi hikayeleri ile ülkelerine uğurladı.

Çünkü, yurt dışından gelen misafirlerimizin tedavi yolculuklarının tüm aşamalarında ihtiyaçlarını, korku ve çekincelerini anlamayı ve bu yolculuk boyunca onların yanında olduğumuzu hissettirmeyi, yüksek empatili iletişimi işimizin değişmez bir parçası  olarak görüyoruz.

Kliniğimiz ‘’Sağlık Turizmi Yetki Belgesine’’ sahiptir. Tedavi ve tatil deneyimini bir arada yaşa ve yeni gülüşünün tadını çıkar.

Panoromik röntgeninizi veya ağız içi görsellerinizi;
WhatsApp +90 533 155 45 22‘den kliniğimize ulaştırın.

Panoromik röntgeninizi ve ağız içi görsellerinizi uzman hekimlerimizle değerlendirelim ve size en uygun tedaviyi planlayalım. Tedavinin maliyeti ve detayları ile size geri dönüş yapalım.

Uzman sağlık turizmi danışmanlarımız tedavi planınızı tüm detayları ile anlatarak, tüm sorularınızı cevaplandırsın. Tüm detaylarda anlaşma sağlandıktan sonra kendinizi evinizde hissetmeniz için transfer ve otel organizasyonlarınızı planlayalım.

Kliniğimizdeki ilk randevunuzda uzman hekimlerimizle tekrar ağız içi muayenenizi yapıyor, estetik beklentilerinizi dinliyor, tüm sorularınızı cevaplıyor ve tedavi planınıza başlıyoruz.

Tedavinizin içeriğine göre İstanbul’da serbest zaman ve sosyal faaliyetler için size zaman veriyoruz. Tedavi deneyiminizi tatil ile birleştirebilir, İstanbul’un eşsiz güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Diş tedavinizi tamamlıyor, gerekli kontrolleri yapıyor ve yeni, sağlıklı ve estetik bir gülümseme ile sizi ülkenize uğurluyoruz.

Sizi Arayalım